czwartek, 31 marca 2016

Konto z oprocentowaniem 4% za darmo? Super okazja!

Hej Wszystkim :)

Kto śledzi blogosferę finansową pewnie już słyszał, ale na wypadek gdyby Wam umknęło, daję znać, bo promocja jest naprawdę godna uwagi. Mowa o Koncie Godnym Polecenia w BZWBK :)

750x200


Co można zyskać?

Rachunek bankowy oprocentowany na 4% w skali roku (do kwoty 4000 zł, powyżej tej kwoty na 1%, co i tak jest fenomenem w przypadku RORów), prowadzony za darmo, z darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w kraju.

Promocyjne warunki obowiązują do 30 czerwca 2017 roku. Potem będzie można zdecydować, czy chcemy płacić zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji czy zamknąć konto. Ja uczyniłam to konto swoim podstawowym, zamierzam więc pod koniec promocji negocjować z bankiem zwolnienie z opłat :) Zobaczymy co będzie.

Czy można wycisnąć więcej?

A i owszem! Obecnie trwa promocja, w której za założenie konta i spełnienie prostych warunków można dodatkowo zyskać 120 zł premii. Myślę, że warto!

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?

Do 20 kwietnia zarejestruj się na stronie promocji.
Następnie złóż wniosek o Konto Godne Polecenia, klikając w link, który otrzymasz od banku.
Pamiętaj, by wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną - to warunek niezbędny by otrzymać premię.
Zawrzyj umowę z bankiem, a następnie w kwietniu, maju i czerwcu zasil swoje konto kwotą min. 800 zł (tyle powinno wpłynąć na konto co miesiąc - może to być przelew z Twojego konta w innym banku lub przelew od innej osoby. Nie będzie honorowany Twój przelew z rachunku w BZWBK).

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew weryfikacyjny z Twojego konta w innym banku.

Dla kogo?

Oferta jest skierowana do nowych klientów Banku lub tych, którzy po 15 sierpnia 2015 nie posiadali konta w BZWBK prowadzonego w złotych polskich.

Jak maksymalizować zyski?

Możesz założyć aż 3 rachunki w promocji! Co prawda premię można zyskać tylko za jeden z nich, ale mając 3 konta, możesz utrzymywać aż 12 000 zł oprocentowane na 4% w skali roku. Żeby założyć pozostałe 2 konta, należy mieć już podpisaną umowę o pierwsze Konto Godne Polecenia. Następnie trzeba złożyć 2 odrębne wnioski bezpośrednio ze strony internetowej banku (konta założone poprzez system transakcyjny BZWBK nie są objęte warunkami promocyjnymi, zatem pamiętaj by się wylogować przed złożeniem wniosków).

Dwa słowa ode mnie

Ja sama założyłam Konto Godne Polecenia w poprzedniej edycji promocji. Korzystam z niego na co dzień, gdyż moje poprzednie konto w mBanku nie było oprocentowane. Utrzymując na koncie 4000 zł przez miesiąc, dostajemy nieco ponad 10 zł odsetek każdego miesiąca. Zawsze to lepiej niż gdyby pieniądze miały leżeć na zwykłym nieoprocentowanym RORze.

System transakcyjny BZWBK jest miły i przyjemny w obsłudze, a do tego dosyć jasny, zatem korzysta się z niego bez problemów. Jednym słowem - GORĄCO POLECAM! :)

Justyna

7 komentarzy:

 1. Super, że można jeszcze zarabiać na koncie osobistym. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. mam ja i mąż... ze względu na niezłe oprocentowanie myślimy czy nie otworzyć kolejnego... bo i namawiają nas konsultanci regularnie na jeszcze dwa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie! Jeśli te same warunki, to nawet jakby miało być puste to i tak się opłaca! Jest za darmo, a zawsze nadwyżki gotówki można przechować :)
   Oprocentowanie jest fenomenalne jak na ROR. Ja bym się nie zastanawiała tylko raz dwa zakładała :)

   Usuń
 3. Hej :) Warto wiedzieć, dziękuję za informację :) Od dłuższego czasu nie jestem zadowolona z banku, w któym od ponad 10-u lat mam konto ze względu na opłaty jakie sobie naliczają: za prowadzenie konta, przelewy, prowizje automatyczne i inne prowizje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio?? Ja bym już dawno uciekła, nie chcę bez sensu płacić za coś, co spokojnie można mieć za darmo. A już opłata za przelew to całkowita przesada. Ja albo będę likwidować konto w mBanku, albo zrezygnuję z karty, by nie ponosić opłaty za nią (6 zł/mc).

   Usuń
 4. Chyba mnie namówiłaś na to konto. Właśnie kończy mi się promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, więc myślałam o innym. A oprocentowanie 4% chyba jest na dzień dzisiejszy bezkonkurencyjne. Tylko trzeba schować kartę, żeby środków z tego konta nie wydawać, a tylko dokładać:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że nie będziesz żałować :) Ciężko teraz o lepszą ofertę, a oprocentowany ROR to w ogóle biały kruk. Ja sobie założyłam 3 takie konta (ale kartę tylko do jednego z nich). Na razie się przydają, a jak się skończy promocja to ewentualnie je zamknę... Daj znać za jakiś czas czy Ci się podoba :)

   Usuń