czwartek, 14 lipca 2016

Wraca HIT - konto oprocentowane na 4%!

Pod koniec marca polecałam Wam konto wyjątkowe w swoim rodzaju - oprocentowane na 4% Konto Godne Polecenia w BZ WBK. Sama założyłam w styczniu 3 takie konta. Utrzymując na nich 12 tysięcy zł (po 4 tys. na każdym) zarabiam każdego miesiąca nieco ponad 30 złotych na odsetkach! Dobra wiadomość jest taka, że promocja wróciła i znowu można założyć nawet 3 konta Godne Polecenia!

Co więcej, osoby, które założyły konta w poprzedniej edycji promocji również mogą założyć 3 konta! Wiem, że działa, bo przetestowałam na sobie :) Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką 6 kont z promocyjnym oprocentowaniem i de facto, mogłabym utrzymywać na nich kwotę 24 tysięcy złotych i zarabiać ponad 60 zł miesięcznie z odsetek.

Widok z systemu transakcyjnego BZ WBK

Co prawda BZ WBK zaliczył ostatnio wtopę, bo od sierpnia wprowadza pewne bezsensowne opłaty, np. opłatę za SMS kody (5 będzie darmowych, za każdy kolejny zapłacimy 20 groszy) czy opłatę za zlecenia stałe. Wszystkie zmiany analizuje Mr Złotówa na blogu Bankobranie. Niemniej, dla osób, które po prostu chcą ulokować swoje oszczędności na dobry procent (a promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 30 czerwca 2017), to jedna z najlepszych opcji. Prowadzenie konta i karta do niego pozostają darmowe.


Na dzisiejsze czasy oprocentowanie 4% jest bardzo atrakcyjne, dlatego korzystajcie z promocji jak najszybciej i jeszcze przez rok cieszcie się bardzo korzystną ofertą Banku Zachodniego! Oprocentowanie 4% dotyczy kwoty 4000 zł, wszystko powyżej jest oprocentowane na 1%.

Pamiętaj, że osoba z wysoką inteligencją finansową nie pozwoli swoim pieniądzom leżeć bezczynnie :) A wiem, że moi czytelnicy są finansowo inteligentni i szukają różnych sposobów na to, by pomnożyć swoje oszczędności! Konto Godne Polecenia może być świetnym krokiem na start!Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzach lub na maila: oszczedzemilion[at]gmail.com.

Uwaga, jeżeli założysz konto z linka powyżej, ja mogę otrzymać drobną prowizję. 
Niemniej, polecam tylko takie oferty, z których sama korzystam i wiem, że są po prostu opłacalne :)

Pozdrawiam ciepło,
Justyna


13 komentarzy:

 1. Czy jeśli założę konto z 4 tys. zł, to czy po na liczeniu odsetek oprocentowanie będzie 1%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to, że oprocentowanie 4% dotyczy kwoty do 4000 zł. Jeśli będziesz mieć na koncie 4100 zł, to 4000 jest oprocentowane na 4%, natomiast pozostałe 100 zł na 1%. W momencie naliczenia odsetek (zwykle przełem miesiąca) nic się nie zmienia, 4000 zł dalej są oprocentowane na 4%. Polecam, ok. 10 zł odsetek wychodzi na czysto miesięcznie z jednego konta.

   Usuń
 2. Konta zakłada się przez internet, a jak wpłacić pieniądze na te konta, czy pieniądze można wypłacać kiedy się chce, czy po określonym czasie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieniądze możesz wpłacić przelewem z innego konta lub też we wpłatomacie BZ WBK. Oczywiście możesz je wypłacić kiedy tylko chcesz, to ma właśnie przewagę nad lokatą, że pieniędzmi możesz stale obracać, nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów.

   Usuń
 3. Czy masz kartę do tych kont?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko do jednego z nich (nie potrzebuję 6 kart), ale jeśli nie masz to polecam, do końca czerwca 2017 karta jest darmowa i można z niej wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów (co bardzo się przydaje, gdy trafi się do jakiejś wsi, w której jeśli już w ogóle, to jest tylko bankomat lokalnego banku spółdzielczego).

   Usuń
 4. Szkoda, ze nie można założyc tych kont w oddziale, zawsze mam opory przed wypełnianiem umów przez internet, obawiam się, ze kliknę cos niepotrzebnie i woakuje się w kłopoty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze, wydaje mi się, że tam nie ma nic trudnego, zakładałam konta w BZWBK sobie i kilku osobom w rodzinie i naprawdę jest to bardzo proste. Ja wręcz preferuję tę formę, cieszę się, że nie muszę tracić czasu w oddziale. Można pewnie założyć konto w oddziale, ale wtedy nie będzie ono na promocyjnych warunkach. Jak poszłam do oddziału założyć kartę kredytową, to doradca i tak na koniec siadł ze mną do komputera mówiąc, bym złożyła wniosek przez internet z mojego panelu, bo wówczas nie poniosę żadnych kosztów związanych z kartą (a założenie jej przez konsultanta nie zwolniłoby mnie z opłat). Zatem odwagi i powodzenia!
   Justyna

   Usuń
 5. Ok, spróbuję

  OdpowiedzUsuń
 6. mam już konto w bzwbk, z którego aktywnie korzystam (ale nie jest to konto godne polecenia). czy jak założę je teraz w promocji obejmą mnie te warunki promocyjne? doczytałam w regulaminie, że tak. natomiast w poprzedniej edycji promocja była tylko dla nowych klientów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z analizy regulaminu i lektury komentarzy na blogach o podobnej tematyce wynika, że możesz skorzystać z promocji :) myślę, że warto - 4% na 3 kontach to niezła gratka na dzisiejsze czasy :)

   Usuń
  2. dziękuję bardzo za odp

   Usuń
 7. Ja nigdy nie patrzę pod tym kątem jeśli mam wybierać bank. Dla mnie najważniejsze jest to, aby bank w którym mam konto był obsługiwany przez system płatności https://www.cashbill.pl/platnosci z których chętnie i regularnie korzystam.

  OdpowiedzUsuń